23 серпня 2018 року у Новобаварському районі з нагоди Дня незалежности України та свята міста Харкова - урочисте святкування

23 серпня 2018 року у Новобаварському районі з нагоди Дня незалежности України та свята міста Харкова було влаштовано масштабне урочисте святкування на трьох майданчиках району - у парку імені Квітки-Основ’яненка, біля культурно-ділового центру «Баварія» та на стадіоні ХСШ № 162.

У програмі свята були - концерти, анімаційні майданчики для дітей, надувні гірки та батути, фото-зони. Майстер-класи для дітей та дорослих проходили за участю керівників гуртків нашого закладу, також свято запам'ятається яскравим, запальним виступом наших гуртківців.

Всі ці свята були організовані та проведені під патронатом Харківського міського голови Г.А.Кернеса та за активним сприянням голови адміністрації Новобаварського району Т.А. Цибульник, депутата обласної ради О.Ю.Ткаченка, депутата міської ради Ю.І.Медведєва, директора Департаменту освіти Харківської міської ради О.І.Деменко, директора спеціалізованого підприємства «Харківміськліфт» О.О.Топчий, генерального директора компании «Сантан» О.М.Паломарчука, приватного підприємця Н.Ю.Цибульник.

Вітаємо всіх!

Кiлькiсть переглядiв: 76