Новини

  • 25.03.2019 Відкриття ІІ обласного фестивалю "Слобожанські візерунки" та урочисте нагородження переможців

      23 березня відбулося відкриття ІІ обласного фестивалю "Слобожанські візерунки" та урочисте нагородження переможців.    Нагадуємо, що переможцями від гуртка "Гончарство, кераміка та художня обробка пластичних мас" (керівник Подрєзова О.С.) КЗ "ЦДЮТ № 2" стали: Баранова Єлизавета - ІІІ місце, Макогонюк Ганна - І місце, Бабіч Юлія - Гран-прі, всі вони отримали Дипломи.    Учасники...

  • 22.03.2019 Прибирання території закладу

    22.03.2019 Після закінчення зимового періоду розпочаті заходи з приведення до належного санітарного стану території нашого Центру....

  • 21.03.2019 Театралізована вистава колективу "Чударики" в ДНЗ № 15

     19 березня о 10.00 гурток "Театральне мистецтво", колектив "Чударики" (керівник Довгополова Світлана Федорівна) КЗ "ЦДЮТ № 2" гастролював у ДНЗ № 15. Гуртківці нашого Центру познайомили вихованців садочку з творчістю К.І.Чуковського виставой "Мойдодыр".  Зустріч була дуже теплою, ще тому, що артисти "Чударики" у минулому - випускники цього садочку. Самі діти з хвилюванням зустрілися з рідним садочком та його вихованцями у якості артистів...

  • 21.03.2019 Дипломанти Всеукраїнського фестивалю мистецтв "Таланти Хортиці" в номінації "Образотворче мистецтво"

     16-17 лютого відбувся Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Таланти Хортиці». Дипломами I, II, III ступеня були нагороджені вихованці гуртків образотворчого мистецтва «Спектр», «Веселка» (керівники Гоголєва О.Є., Дмитренко Н.С., Головіна Я.О.). Вітаємо переможців!!!...

  • 14.03.2019 Нагородження учасників XIII Фестивалю дитячої творчості «Харків-місто добрих надій»

     02.03.2019 відбулося нагородження дипломантів та учасників конкурсу «Мальована поезія Ліни Костенко» XIII Фестивалю дитячої творчості «Харків-місто добрих надій». Нагородження проходило у Харківському художньому музеї, де була виставка творчих робіт вихованців гуртків "Образотворче мистецтво" (керівники Гоголєва О.Є., Дмитренко Н.С., Головіна Я.О.) КЗ "ЦДЮТ № 2". 12.03.2019 відбулося нагородження лауреатів цього конкурсу у Харківській обласній філармонії...

  • 14.03.2019 ІІ Обласний конкурс-виставка декоративно-прикладного мистецтва «Слобожанські візерунки» 2019 року

     9 березня 2019року було проведено оцінювання конкурсних робіт вихованців гуртка "Гончарство, кераміка та художня обробка пластичних мас"(керівник Подрєзова Олена Степанівна) КЗ "ЦДЮТ № 2", зареєстрованих на ІІ Обласний конкурс-виставку декоративно-прикладного мистецтва «Слобожанські візерунки»2019 року.  За результатами оцінок журі конкурсу було визначено володарів Гран-прі, а також дипломанти...

  • 13.03.2019 Весняний концерт "Диско 80-х"

    12 березня відбувся весняний концерт "Диско 80-х" - привітання всього жіночого колективу КЗ "ЦДЮТ № 2", матусь, бабусь з 8 березня.  Виступи колективів вихованців, доповнені яскравими костюмами і різноплановими номерами, заразлива енергетика ведучих концерту Яковенко О.А. і Смолко В.М. дозволили перетворити захід в незабутнє видовище для всіх учасників та гостей в цей день....

  • 13.03.2019 Ігри Молодіжного чемпіонату Харківської області з "Брейн-рингу" сезону 2018/19 рр.

       03 березня відбулися ігри Молодіжного чемпіонату Харківської області з "Брейн-рингу" сезону 2018/19 рр., в яких взяли участь вихованці гуртку "Інтелектуальні ігри" (керівник Куценко М.Є.) КЗ "ЦДЮТ № 2".    I місце посіла команда "Червоні кхмери" (капітан Гліб Петленко, Михайло Дараган, Данила Калінін, Іван Василенко, Вадим Працібуда, Єгор Григоров);       ...

  • 07.03.2019 Нині - МАСЛЯНА З НАМИ!

     06.03.2019 відбулося свято Масляної для вихованців та колективу закладу. "Нынче радуемся мы - нынче проводы зимы с пирогами да блинами, в шуме милой кутерьмы."                                                                   ...

  • 05.03.2019 XIII ЕКО-ЕНЕРГО-КОНКУРС-2019

    01.03.2019 відбулося нагородження призерів XIII ЕКО-ЕНЕРГО-КОНКУРСУ -19, вихованців  гуртків "Образотворче мистецтво" (керівники Гоголєва О.Є., Дмитренко Н.С., Головіна Я.О.) КЗ "ЦДЮТ № 2": I місце - Свічкар Михайло (спец-приз, винагорода -700 гр), Дружиніна Софія (спец-приз, книжки "Ранок", альбом), Стадник Аліса (спец-приз);  II місце - Павлюк Мірон, Пономаренко Олексій, Сєврюкова Вікторія; III місце - Погорєлова Еліна, Литвин Анна...