• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • 2013 - рік дитячої творчості

Указом Президента України від 28.12.2012 № 750 "Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості".

/Files/images/0017-024-Moj-dom-Ruslan-Pogrebnoj-34g.jpg

2013 проголошено Роком дитячої творчості!

/Files/images/lwI0CIC4j00.jpg

Проведення року дитячої творчості в Украйні спрятиме забеспеченню осівтньо- культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, виявлення і підтримки талановитих та обдарованих дітей, організації змістового дозвілля, вдосконалення виховної роботи та розбудови системи позашкільної освіти поставновляю.

План заходів управління освіти адміністрації Жовтневого району Харківської міської ради щодо виконання Указу Президента України від 28.12.2012 №756

«Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості»

№ з/п

Заходи

Термін проведення

Відповідальний від УО

Відповідальний від ЗНЗ

1.

Планування роботи у навчальних закладах щодо виконання Указу Президента України від 28.12.2012 №756 «Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості».

Січень

2013

року

Ривкіна О.О.,

Макарова О.В.

Керівники

навчальних закладів

2.

Районний конкурс «Обдарована дитина» дошкільного навчального закладу.

Січень

2013

року

Цибулько Н.Б.

Керівники дошкільних

навчальних

закладів

3.

Участь у конкурсі-огляді шкільних музеїв Великої Вітчизняної війни та Бойової слави загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів

18.02

2013 року

Макарова О.В.

Керівник

ХЗОШ № 28

4.

Районний конкурс екологічних учнівських агітбригад.

18.02

2013 року

Макарова О.В.

Керівники

навчальних закладів

5.

Відкриті змагання Жовтневого району з техніки пішохідного туризму на смузі перешкод у закритому приміщенні, присвячених Герою Радянського Союзу Петру Петровичу Дзюбі:

Лютий

2013 року

Макарова О.В.

Попов М.М.,

директор ЦДЮТ № 2, керівники

навчальних закладів

6.

Районний конкурс інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?»

Лютий

2013 року

Макарова О.В.

Попов М.М.,

директор ЦДЮТ № 2, керівники

навчальних закладів

7.

Участь у обласному семінарі для керівників музеїв при навчальних закладах Харківщини військово-патріотичного напряму, присвячений 70-річчю визволення Харківщини від німецько-фашистських загарбників «Військово-патріотичне виховання учнівської молоді засобами музейної педагогіки».

13.03

2013 року

Макарова О.В.

Керівник

ХСШ № 162

8.

Відкрита першість вихованців Жовтневого району зі скелелазіння (с. Краснокам’янка, АР Крим).

22.03 – 31.03

2013 року

Макарова О.В

Попов М.М.,

директор ЦДЮТ № 2

9.

Участь у Всеукраїнському турнірі «Що? Де? Коли?» (м. Одеса)

23.03 – 29.03

2013 року

Макарова О.В.

Керівник

ХГ № 39

10.

Участь у міських змаганнях учнів шкільного віку «Початкового технічного моделювання».

23.03

2013 року

Макарова О.В

Зібар С.П.,

директор СЮТ № 1

11.

Участь у XIII фестивалі традиційної народної культури «Кроковеє коло».

24.03

2013 року

Макарова О.В

Зібар С.П.,

директор СЮТ № 1,

Попов М.М.,

директор ЦДЮТ № 2

12.

Малі Олімпійські ігри.

Березнь

2013 року

Поздняков В.А.

Керівники

навчальних закладів

13.

Участь у міському конкурсі – виставки «Світ техніки у дитячих руках».

26.03 – 31.03

2013 року

Макарова О.В

Зібар С.П.,

директор СЮТ № 1

14.

Участь у відкритому дитячому фестивалі підводних зображень «Жива вода - Дельта»

20-24 квітня

2013 року

Макарова О.В

Керівники

навчальних закладів

15.

Спартакіада допризовної молоді та воєнно-спортивна гра «Патріот» серед учнів загальноосвітніх шкіл району.

Квітень

2013 року

Поздняков В.А.

Керівники

навчальних закладів

16.

Участь у першому етапі обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття».

Квітень – травень

2013 року

Макарова О.В

Зібар С.П.,

директор СЮТ № 1,

Попов М.М.,

директор ЦДЮТ № 2

17.

Конкурс літературно-музичних композицій, присвячених Великій Вітчизняній війні «Поклонимся великим тем годам…»

Квітень – травень

2013 року

Макарова О.В.

Керівники

навчальних закладів

18.

Звітні концерти театральних, хореографічних колективів.

Травень

2013 року

Макарова О.В

Попов М.М.,

директор ЦДЮТ № 2

19.

Участь у обласних відкритих змаганнях з запуску повітряних зміїв.

Травень

2013 року

Макарова О.В

Зібар С.П.,

директор СЮТ № 1

20.

Участь у обласних змаганнях з водного туризму.

Травень

2013 року

Макарова О.В.

Попов М.М.,

директор ЦДЮТ № 2

21.

Участь у обласному зльоті з техніки пішохідного туризму.

Травень

2013 року

Макарова О.В.

Попов М.М.,

директор ЦДЮТ № 2

22.

Створення відеоархіву документальних та авторських учнівських фільмів про війну «Так воевали наши деды».

Травень

2013 року

Моісеєва О.Ю.

Керівники

навчальних закладів

23.

Естафета «Пам’ять серця» (відеозвіти шкільних дитячо-юнацьких організацій шкільного самоврядування щодо підготовки та проведення заходів до дня Перемоги).

Травень

2013 року

Макарова О.В.

Керівники

навчальних закладів

24.

Туристсько –краєзнавчий зліт, присвячений визволенню Харківщини та

м. Харкова.

Травень

2013 року

Макарова О.В.

Попов М.М.,

директор ЦДЮТ № 2, керівники

навчальних закладів

25.

Залікові водні походи вихованців гуртків: «Пішохідний туризм»,«Спортивний туризм»,«Водний туризм».

Червень – липень

2013 року

Макарова О.В.

Попов М.М.,

директор ЦДЮТ № 2

26.

Огляд – конкурс художньої самодіяльної творчості серед школярів району.

Жовтень

2013 року

Макарова О.В.

Попов М.М.,

директор ЦДЮТ № 2, керівники

навчальних закладів

27.

Відбірко вий тур КВК серед школярів району.

Жовтень

2013 року

Макарова О.В.

Попов М.М.,

директор ЦДЮТ № 2, керівники

навчальних закладів

28.

Районний конкурс «Юна принцеса».

Жовтень

2013 року

Макарова О.В.

Попов М.М.,

директор ЦДЮТ № 2, керівники

навчальних закладів

29.

Участь у міському конкурсі – виставки «Український сувенір».

Листопад

2013 року

Макарова О.В.

Керівники

навчальних закладів

30.

Участь у обласному конкурсі – виставки «Наш пошук і творчість, тобі, Україно!».

Листопад

2013 року

Макарова О.В.

Керівники

навчальних закладів

31.

Участь у обласній конференції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна».

Листопад

2013 року

Макарова О.В.

Керівники

навчальних закладів

32.

Районний конкурс – захист науково – дослідницьких робіт учнів – членів МАН.

Грудень

2013 року

Лебедєва В.О.

Керівники

навчальних закладів

33.

Районні заходи щодо проведення Нового року та Різдва.

Грудень

2013 року

Макарова О.В.

Керівники

навчальних закладів

34.

Контроль за станом виконання Указу Президента України від 28.12.2012 №756 «Про проведення у 2013 році в Україні року дитячої творчості».

Постійно

Світлична О.Ф.

Керівники

навчальних закладів

35.

Інформувати засоби масової інформації про хід та результативність заходів в межах виконання Указу Президента України від 28.12.2012 №756 «Про проведення у 2013 році в Україні року дитячої творчості».

Постійно

Ривкіна О.О.,

Макарова О.В.

Керівники

навчальних закладів

План

заходів Центра дитячої та юнацької творчості №2 Харківської міської ради щодо виконання Указу Президента України від 28.12.2012 р. № 756

«Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості»

з/п

Заходи

Термін

проведення

Гурток

Відповідальні

1.

Участь в обласній виставці писанкарства «Різдвяна писанка»

2 – 10.01

«Прикладні мистецтва»

Наумова Ж.В.

2.

Районні заходи щодо проведення «Різдво Христове»

5 – 7.01

«Театральний»

Довгополова С.Ф.

3.

Участь у ХХІV міжнародному фестивалі дитячої творчості «Подводные фантазии»

м. Донецьк

січень – березень

«Кераміка»

«Образотворче мистецтво»

Подрєзова О.С.

Гоголєва Ольга Є.

Гоголєва Олена Є.

4.

Участь у VІІ всеукраїнській історико-філософській конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід»

17–19.01

«Кераміка»

Подрєзова О.С.

5.

Участь у VІІІ міжнародному конкурсі дитячої творчості «Красота божьего мира»

січень

«Образотворче мистецтво»

Гоголєва Ольга Є.

Гоголєва Олена Є.

6.

Участь у ХVІ міжнародному конкурсі юних художників. Дитяча міжнародна художня галерея «Жар-птица»

січень-червень

«Образотворче мистецтво»

Гоголєва Ольга Є.

Гоголєва Олена Є.

Абрамова К.В.

7.

Участь у міському фестивалі-конкурсі дитячої творчості «Маленький крок на велику сцену»

лютий

«Сучасний танок»

«Вокальний»

Мітіна А.О.

Спольник О.О.

Корнієнко В.Р.

8.

Участь в обласному етапі всеукраїнського конкурсу української народної іграшки

18.02–03.03

«Кераміка»

Подрєзова О.С.

9.

Відкриті змагання Жовтневого району з техніки пішохідного туризму на смузі перешкод з техніки пішохідного туризму у закритому приміщенні

лютий

«Пішохідний туризм»

«Спортивний туризм»

«Географи-краєзнавці»

Попов М.М.

Кравченко К.О.

Гулага А.М.

Димченко І.І.

Одаренко С.А.

Тимченко С.М.

10.

Участь у ХІV обласній дитячій творчій конференції з екологічної етики «Животные наши соседи» (зоопарк)

лютий

«Кераміка»

«Образотворче мистецтво»

«Прикладні мистецтва»

Подрєзова О.С.

Гоголєва Ольга Є.

Гоголєва Олена Є.

Одаренко С.А.

11.

Участь у міській виставці-конкурсі «Світ техніки в дитячих руках»

весняні канікули

«Образотворче мистецтво»

«Кераміка»

Гоголєва Ольга Є.

Гоголєва Олена Є.

Абрамова К.В.

Подрєзова О.С.

12.

Участь у міжнародному благодійному фестивалі вокального та хореографічного мистецтва дитячо-юнацької та молодіжної творчості «Путь к звездам»

26–27.03

«Сучасний танок»

«Вокальний»

Мітіна А.О.

Спольник О.О.

Корнієнко В.Р.

13.

Участь у І-му відбірковому етапі обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття» у номінаціях: «Образотворче мистецтво», «Вокальне мистецтво», «Сучасна хореографія»

березень - червень

«Образотворче мистецтво»

«Сучасний танок»

«Вокальний»

Гоголєва Ольга Є.

Гоголєва Олена Є.

Мітіна А.О.

Спольник О.О.

Ткаченко Л.О.

Корнієнко В.Р.

14.

Відкрита першість вихованців Жовтневого району зі скелелазіння

березень, весняні канікули

«Водний туризм»

«Пішохідний туризм»

«Спортивний туризм»

Тимченко С.М.

Попов М.М.

Гулага А.М.

Кравченко К.О.

15.

Участь у ХІІІ фестивалі традиційної народної культури «Кроковеє коло»

24.03.

«Кераміка»

Подрєзова О.С.

16.

Участь у міському етапі всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край»

квітень – травень

«Бісероплетіння»

«Образотворче мистецтво»

«Прикладні мистецтва»

Яковенко О.А.

Гоголєва Ольга Є.

Гоголєва Олена Є.

Абрамова К.В.

Наумова Ж.В.

Німець З.І.

17.

Участь у міському етапі конкурсу «Мій біль – Чорнобиль»

10.04

«Кераміка»

Подрєзова О.С.

18. У

Участь у міському конкурсі – виставці «Пасхальна радість». Свято – Олександра – Невського Храм.

15.04

«Кераміка»

Подрєзова О.С.

19.

Участь у обласному конкурсі «Великодня писанка». Валківська дитяча школа мистецтв

15.04. – 10.05

«Кераміка»

Поєрєзова О.С.

20.

Участь в обласній виставці-акції «SOS – вернісаж» до Дня землі

21–24.04

«Юні друзі природи»

«Основи екологічних знань»

Дяченко Г.С.

Захаренко О.І.

21.

Участь в обласній виставці-конкурсі «Великодня писанка»

4.04–5.05

«Прикладні мистецтва»

Наумова Ж.В.

22.

Участь в ХХХVІІІ обласній олімпіаді юних геологів Харківщини

14.04.

«Географи-краєзнавці»

Кириченко Т.Б.

23.

Участь у VІ всеукраїнській виставці-фестивалі «Обдаровані діти України» м. Київ

квітень - травень

«Образотворче мистецтво»

«Кераміка»

«Бісероплетіння»

Гоголєва Ольга Є.

Гоголєва Олена Є.

Подрєзова О.С.

Яковенко О.А.

24.

Звітні концерти хореографічного, вокальних колективів

травень

«Сучасний танок»

«Вокальний»

Мітіна А.О.

Спольник О.О.

Ткаченко Л.О.

Корнієнко В.Р.

25.

Звітний спектакль театрального колективу «Пролісок»

травень

«Театральний»

Ткаченко Л.С.

26.

Участь в обласних зборах та змаганнях з техніки водного, пішохідного туризму

травень

«Водний туризм»

«Пішохідний туризм»

Тимченко С.М.

Попов М.М.

Кравченко К.О.

Гулага А.М.

27.

Районний туристсько-краєзнавчий зліт з техніки пішохідного туризму

травень

«Пішохідний туризм»

«Спортивний туризм»

Попов М.М.

Гулага А.М.

Кравченко К.О.

Тимченко С.М.

28.

Участь у ХІІ обласному зльоті юних краєзнавців

10–15.05

«Географи-краєзнавці»

Кириченко Т.Б.

29.

КТС для вихованців та батьків, присвячене Дню Перемоги «Дорогою фронтовою…»

травень

гуртки

закладу

Довгополова С,Ф.

Кер. гуртків

30.

Участь у всеукраїнському конкурсі з вокального мистецтва «Пісня на біс»

5–8.05

«Вокальний»

Корнієнко В.Р.

31.

Участь в обласній виставці малюнків і робіт з прикладного мистецтва в рамках свята «День сови» (зоопарк)

травень

«Образотворче мистецтво»

Гоголєва Ольга є.

Гоголєва Олена Є.

Абрамова К.В.

32.

Залікові водні походи вихованців гуртків «Пішохідний туризм», «Спортивний туризм», «Водний туризм»

червень – липень

«Водний туризм» «Пішохідний туризм»

«УШУ»

Тимченко С.М.

Попов М.М.

Гончаренко А.А.

33.

Триденний похід вихованців та батьків по Харківській області

червень

гуртки

закладу

Попов М.М.

Кер. гуртків

34.

Участь в обласній виставці дитячої творчості «Ми любимо слонів»

червень

«Образотворче мистецтво»

Гоголєва Ольга є.

Гоголєва Олена Є.

Абрамова К.В.

35.

Районний учбово-тренувальний зліт учнів 5-х класів

20–22.09

«Географи-краєзнавці»

«Пішохідний туризм»

«Спортивний туризм»

«Юні друзі природи»

«Туристи-краєзнавці»

Кириченко Т.Б.

Попов М.М.

Гулага А.М.

Кравченко К.О.

Тимченко С.М.

Захаренко О.І.

Дяченко Г.С.

Одаренко С.А.

36.

Свято «День відчинених дверей»

15.09

гуртки закладу

Культорганізатори

37.

Участь вихованців у міській виставці-конкурсі «Українській сувенір»

жовтень – листопад

«Бісероплетіння»

«Кераміка»

«Образотворче мистецтво»

Яковенко О.А.

Подрєзова О.С.

Абрамова К.В.

Гоголєва Ольга Є.

Гоголєва Олена Є.

38.

Участь у міському фестивалі мистецтв «Осінній вернісаж»

осінні канікули

«Сучасний танок»

«Спортивний танок»

«Вокальний»

Мітіна А.О.

Спольник О.О.

Сипка А.В.

Корнієнко В.Р.

Ткаченко Л.О.

39.

Участь у ІV Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Осінні мелодії»

жовтень

«Вокальний»

Ткаченко Л.О.

40.

КТС «Юна принцеса палацу»

жовтень

гуртки закладу

Культорганізатори

41.

КТС «Справжні хлопці»

жовтень

гуртки закладу

Культорганізатори

42.

Участь в обласній конференції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна»

листопад

«Кераміка»

Подрєзова О.С.

43.

КТС «Ярмарка талантів»

листопад

гуртки закладу

Культорганізатори

Кер. гуртків

44.

Участь у районному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН

грудень

«Кераміка»

«Основи екологічних знань»

«Географи-краєзнавці»

Подрєзова О.С.

Захаренко О.І.

Поколодна М.М.

45.

Районні заходи щодо проведення Нового року

24–30.12

гуртки закладу

Страхова Ю.М.

Яковенко О.А.

Кер. гуртків

46.

Участь в обласному конкурсі юних мінералогів

грудень

«Географи-краєзнавці»

Кириченко Т.Б.

47.

Участь в обласній виставці-конкурсі «Спасем елки в Новый год»(зоопарк)

грудень

«Образотворче мистецтво»

Гоголєва Ольга Є.

Гоголєва Олена Є.

Абрамова К.В.

48.

Участь у міскій виставці – акції «Молодь за здоровий спосіб життя». ХОДДЮТ

грудень

«Кераміка»

Подрєзова О.С.

49.

Гірськолижний похід-збори до Закарпаття

грудень – січень

«Спортивний туризм»

Тимченко С.М.

50.

Участь в обласних заходах педагогічних працівників закладу:

- керівників художньо-естетичного напрямку за темою «Виховання високорозвиненої творчої особистості засобами позашкільної освіти»

15.05

-

Спольник О.О.

Мітіна А.О.

Смолко В.М.

Довгополова С.Ф.

Ткаченко Л.О.

Корнієнко В.Р.

- керівників хореографічних колективів

травень – листопад

-

Сипка А.В.

Мітіна А.О.

Спольник О.О.

- керівників гуртків образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва

серпень

-

Гоголєва Ольга Є.

Гоголєва Олена Є.

Абрамова К.В.

Яковенко О.А.

Наумова Ж.В.

Одаренко С.А.

- культорганізаторів за темою «Актуальні питання з організації масових заходів з учнівською молоддю»

вересень

-

Смолко В.М.

Страхова Ю.М.

Довгополова С.Ф.

- керівників еколого-натуралістичного напряму за темою «Інноваційний стиль роботи як умова створення освітнього середовища для реалізації напрямів та здібностей дитини в умовах позашкільного навчального закладу еколого-натуралістичного напряму»

жовтень

-

Захаренко О.І.

Дяченко Г.С.

Беспалова Н.Ю.

- методистів позашкільних навчальних закладів за темою «Сучасні аспекти інформаційно-методичного забезпечення навчально-виховного процесу у позашкільному навчальному закладі»

16.10

-

Нечаєва О.Ю.

Кириченко Т.Б.

Кiлькiсть переглядiв: 56